-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарат електрохірургічний (в комплекті з біполярним адаптером, біполярним кабелем, біполярним пінцетом)
Оголошено тендер
150 916.01
UAH
Номер:
1191e8dd92fe4f558f561e98d591963e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013990-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1121 поліклініка (з денним стаціонаром)
×
-
Код ЄДРПОУ:
07999604
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Старозамкова, 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1121 поліклініка (з денним стаціонаром)
×
-
Код ЄДРПОУ:
07999604
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Старозамкова, 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 916.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апарат електрохірургічний (в комплекті з біполярним адаптером, біполярним кабелем, біполярним пінцетом)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
НК 024:2023:
44776 Електрохірургічна система
Дата опублікування:
02.09.2026 15:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума150 916.01 UAH