• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)

317 712.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
15
год
52
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4911b9325fda4d7b9496945f6c857040
Внутрішній номер закупівлі: 30280089
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-006651-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Віталій Баштовий +380984615611 v.bashtovyi@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 317 712.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 12:56 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 12:56 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 12:56 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴317 712.00 Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів