• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»

Завершена

13 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 0f13bc910e344e92a2a2dc5103512d59
Внутрішній номер закупівлі: 30279975
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-006540-a   
Замовник: Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради
Контактна особа: Славова Катерина Вікторівна +380984979616 buxshk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 3 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 68303, Україна, Одеська область, м. Кілія, вул. Гагарінська, 46 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС ЕКСПЕРТ ГРУП"
Ціна пропозиції 13 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:52
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4d43fe526902481397e63ef2e241bba3
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-006540-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС ЕКСПЕРТ ГРУП"
Номер договору: 243/2026/ІНФ
Сума договору: 13 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний