-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
Оголошено тендер
13 500.00
UAH
Номер:
9ddf70adb642407993fb6b61f7bdc9d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-008478-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33010691
-
Адреса:
68303, Україна, Одеська область, місто Кілія, вулиця Гагаринська, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33010691
-
Адреса:
68303, Україна, Одеська область, місто Кілія, вулиця Гагаринська, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 12:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКілія
Сума13 500.00 UAH