-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з метрології (повірка, перевірка метрологічної справності засобів вимірювальної техніки)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006435-a
Завершена
3 155.92
UAH з ПДВ
Номер:
28eac32270d147afa9ae1d9f2d5a1e5c
Внутрішній номер закупівлі:
30279869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006435-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шикова Вікторія Володимиріва 380000000000 vmtz1@ntec.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги, ідентифікатор закупівлі UA-2026-07-06-008332-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 155.92 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повірка шахтних та інших сигналізаторів й аналізаторів горючих газів переносні, шахтні інтерферометри (ПГФ, СТХ-5, ЭТХ-1, ШИ-10, СМС, «Сигнал» та аналогічні): Сигналізатору-аналізатору горючих газів переносний однокомпонентний ДОЗОР-С-Пв (метан)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Проведення повірки засобу вимірювальної техніки (перевірка метрологічної справності): Тепловізору для енергоаудіту WALCOM DP-22
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Харьківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725906
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Мироносицька, 36
Ціна пропозиції
3 155.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
904ad412f4844ce8ac6e7df2381e9b34
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-006435-a-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Харьківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725906
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Мироносицька, 36
Номер договору:
004138
Сума договору:
3 155.92 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 629.93 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний