-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
послуги з метрології (повірка, перевірка метрологічної справності засобів вимірювальної техніки)
Оголошено тендер
3 155.92
UAH
Номер:
02368caf7d8e4b67af080aea29bb153c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-008109-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 155.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з метрології (повірка, перевірка метрологічної справності засобів вимірювальної техніки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
03.09.2026 12:32
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для здійснення закупівлі послуги з метрології (повірка, перевірка метрологічної справності засобів вимірювальної техніки) згідно коду 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 уповноваженою особою було оголошено відкриті торги з особливостями відповідно до ідентифікатору закупівлі UA-2026-07-06-008332-a. На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у звязку з чим електронної системою закупівель відкриті торги були відмінено автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі (додаток до Обґрунтуванню). У Замовника залишилась потреба у закупівлі послуги з метрології (повірка, перевірка метрологічної справності засобів вимірювальної техніки) згідно коду 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 відповідно до вимог викладних у тендерної документації та оголошення за ідентифікатором закупівлі UA-2026-07-06-008332-a. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей.
-
Дата публікації:
03.09.2026 12:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Повірка шахтних та інших сигналізаторів й аналізаторів горючих газів переносні, шахтні інтерферометри (ПГФ, СТХ-5, ЭТХ-1, ШИ-10, СМС, «Сигнал» та аналогічні): Сигналізатору-аналізатору горючих газів переносний однокомпонентний ДОЗОР-С-Пв (метан)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Проведення повірки засобу вимірювальної техніки (перевірка метрологічної справності): Тепловізору для енергоаудіту WALCOM DP-22
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 155.00 UAH