-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з впровадження модулю «Конектор до Електронного суду» комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» для обміну е-документами із судами та модулю «Поштовий клієнт»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006351-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
1 245 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
05
год
50
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b6fb8c8e0c184242acc0807e0b3588db
Внутрішній номер закупівлі:
30279793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006351-a
Замовник:
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032945
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Генерала Алмазова, будинок 18/9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чаповська Наталія Вікторівна 0442003032 n.chapovska@spfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 245 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 12:41 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 12:41 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 12:41 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 245 500.00 Послуги з впровадження модулю «Конектор до Електронного суду» комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» для обміну е-документами із судами та модулю «Поштовий клієнт»