• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з впровадження модулю «Конектор до Електронного суду» комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» для обміну е-документами із судами та модулю «Поштовий клієнт»

Оголошено тендер

1 494 600.00 UAH
Номер: abee7d1462ff4534b5cfb57a53bf91eb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-007791-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
Замовник: ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 494 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з впровадження модулю «Конектор до Електронного суду» комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» для обміну е-документами із судами та модулю «Поштовий клієнт»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2026 12:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6611010 - Керівництво та управління у сфері державного майна
Сума1 494 600.00 UAH