-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зарядна станція EcoFlow River 2 Max 500 Вт, 512 Вт*год; Універсальна мобільна батарея HOCO 100000 mAh 65W PD 6 USB 2 Type-C /; Універсальна мобільна батарея HOCO 40000mAh LED Powermaster J86 | 2USB/Type-C, PD / QC, 5A / 22.5W/; Універсальна мобільна батарея Baseus Blade HD 20000 mAh 100W/; Універсальна мобільна батарея Baseus EnerGeek 20800mAh 145W; Універсальна мобільна батарея Baseus EnerFill FM12 Qi2 Magnetic Power Bank 10000mAh 22.5W або еквівалент, ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006204-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 14:00)
86 665.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
53
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5a52bfbcc1bf49ef988c1b5f14dee01f
Внутрішній номер закупівлі:
30279641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006204-a
Замовник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нехай Христина Сергіївна 380664122333 rabota0569@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
86 665.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 12:33 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 12:33 - 19.09.2026 14:00
Період оскарження:
03.09.2026 12:33 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴86 665.00 Зарядна станція EcoFlow River 2 Max 500 Вт, 512 Вт*год; Універсальна мобільна батарея HOCO 100000 mAh 65W PD 6 USB 2 Type-C /; Універсальна мобільна батарея HOCO 40000mAh LED Powermaster J86 | 2USB/Type-C, PD / QC, 5A / 22.5W/; Універсальна мобільна батарея Baseus Blade HD 20000 mAh 100W/; Універсальна мобільна батарея Baseus EnerGeek 20800mAh 145W; Універсальна мобільна батарея Baseus EnerFill FM12 Qi2 Magnetic Power Bank 10000mAh 22.5W або еквівалент, ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори.