• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Зарядна станція EcoFlow River 2 Max 500 Вт, 512 Вт*год; Універсальна мобільна батарея HOCO 100000 mAh 65W PD 6 USB 2 Type-C /; Універсальна мобільна батарея HOCO 40000mAh LED Powermaster J86 | 2USB/Type-C, PD / QC, 5A / 22.5W/; Універсальна мобільна батарея Baseus Blade HD 20000 mAh 100W/; Універсальна мобільна батарея Baseus EnerGeek 20800mAh 145W; Універсальна мобільна батарея Baseus EnerFill FM12 Qi2 Magnetic Power Bank 10000mAh 22.5W або еквівалент, ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори.

Оголошено тендер

103 998.00 UAH
Номер: 59032712d8284a44ad2e20750f82e127
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-007975-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Замовник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Очікувана вартість: 103 998.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зарядна станція EcoFlow River 2 Max 500 Вт, 512 Вт*год; Універсальна мобільна батарея HOCO 100000 mAh 65W PD 6 USB 2 Type-C /; Універсальна мобільна батарея HOCO 40000mAh LED Powermaster J86 | 2USB/Type-C, PD / QC, 5A / 22.5W/; Універсальна мобільна батарея Baseus Blade HD 20000 mAh 100W/; Універсальна мобільна батарея Baseus EnerGeek 20800mAh 145W; Універсальна мобільна батарея Baseus EnerFill FM12 Qi2 Magnetic Power Bank 10000mAh 22.5W або еквівалент, ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.09.2026 12:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Зарядна станція EcoFlow River 2 Max 500 Вт, 512 Вт*год або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 4 штука
Період постачання до 25.12.2026
Універсальна мобільна батарея HOCO 100000 mAh 65W PD 6 USB 2 Type-C / або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2026
Універсальна мобільна батарея HOCO 40000mAh LED Powermaster J86 | 2USB/Type-C, PD / QC, 5A / 22.5W / або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.12.2026
Універсальна мобільна батарея Baseus Blade HD 20000 mAh 100W/ або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.12.2026
Універсальна мобільна батарея Baseus EnerGeek 20800mAh 145W або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2026
Універсальна мобільна батарея Baseus EnerFill FM12 Qi2 Magnetic Power Bank 10000mAh 22.5W або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума103 998.00 UAH