-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт системи електропостачання головного корпусу із встановленням гібридної сонячної електростанції на покрівлі корпусу: УЛК факультету механізації Сумського національного аграрного університету за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 160 м. Суми. Заходи з енергозбереження.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006094-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
10 313 228.48
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
06
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
03495bc57802458da311ad8099af04d5
Внутрішній номер закупівлі:
30279529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006094-a
Замовник:
Сумський національний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
04718013
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м.Суми, вул.Герасима Кондратьева, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альбіна Слєпова +380669819934 a.sliepova@snau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 313 228.48 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 12:28 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 12:28 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 12:28 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 313 228.48 Капітальний ремонт системи електропостачання головного корпусу із встановленням гібридної сонячної електростанції на покрівлі корпусу: УЛК факультету механізації Сумського національного аграрного університету за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 160 м. Суми. Заходи з енергозбереження.