• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт системи електропостачання головного корпусу із встановленням гібридної сонячної електростанції на покрівлі корпусу: УЛК факультету механізації Сумського національного аграрного університету за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 160 м. Суми. Заходи з енергозбереження

Оголошено тендер

12 375 874.18 UAH
Номер: fd5d4c1a88fa4de1b33a94429ba4e2ac
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-006702-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Сумський національний аграрний університет
Замовник: Сумський національний аграрний університет
Очікувана вартість: 12 375 874.18 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт системи електропостачання головного корпусу із встановленням гібридної сонячної електростанції на покрівлі корпусу: УЛК факультету механізації Сумського національного аграрного університету за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 160 м. Суми. Заходи з енергозбереження
Примітки: Вид закупівлі - процедура закупівлі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 03.09.2026 11:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума12 375 874.18 UAH