• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобіль Hyundai Elantra Active АТ або еквівалент

Дана закупівля здійснюється для забезпечення виконання основних функцій Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області (далі – Служба), визначених Положенням про Службу, зокрема забезпечення безпеки дорожнього руху, оперативного реагування на надзвичайні та аварійні ситуації на автомобільних дорогах та підтримки сталих логістичних маршрутів, належного виконання функцій замовника на об’єктах будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг і штучних споруд, в тому числі з метою реалізації міжнародних зобов’язань Служби, зокрема в рамках програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща – Україна 2021–2027».

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)

858 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
19
год
16
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4c4d7536e6e04fada4a21f226f341fac
Внутрішній номер закупівлі: 30279221
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-005801-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Рубашевська Ірина Василівна +380681058853 tender.te@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 858 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 12:15 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 12:15 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 12:15 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴858 666.67 Автомобіль Hyundai Elantra Active АТ або еквівалент