• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобіль Hyundai Elantra Active АТ або еквівалент

Оголошено тендер

1 030 400.00 UAH
Номер: 7a3ad1e4abf549faa7ca4faf63602765
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-006806-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 030 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобіль Hyundai Elantra Active АТ або еквівалент
Примітки: Дана закупівля здійснюється для забезпечення виконання основних функцій Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області (далі – Служба), визначених Положенням про Службу, зокрема забезпечення безпеки дорожнього руху, оперативного реагування на надзвичайні та аварійні ситуації на автомобільних дорогах та підтримки сталих логістичних маршрутів, належного виконання функцій замовника на об’єктах будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг і штучних споруд, в тому числі з метою реалізації міжнародних зобов’язань Служби, зокрема в рамках програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща – Україна 2021–2027».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування: 03.09.2026 11:47
Дата модифікації: 03.09.2026 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 030 400.00 UAH