• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

Запасні частини до легкових автомобілів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)

426 176.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
10
год
08
хв
34
сек
Гарантія - 12 785.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bea00c5a27864809b0416f856655264b
Внутрішній номер закупівлі: 30279032
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-005590-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дні­про­транс­сер­віс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна КРАВЧЕНКО +380503901210 01995663@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 426 176.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 12:06 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 12:06 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 12:06 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:25

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 06956c81d3e944aabe5611a52bd48c6a
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: невірно зазначена сума в річному плані закупівель
Період оскарження: 03.09.2026 16:37 - 14.09.2026 00:00
Дата опублікування: 03.09.2026 16:37
Статус:
Період оскарження
  • Лот №1 ₴426 176.00 Запасні частини до легкових автомобілів