-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до легкових автомобілів
Оголошено тендер
511 412.00
UAH
Номер:
27c6381d989c41e3b0796c7f070c7170
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-007235-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995663
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО, будинок 88 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995663
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО, будинок 88 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
511 412.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до легкових автомобілів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
Дата опублікування:
03.09.2026 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума511 412.00 UAH