• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Аспарагіназа (виробляється з культури клітин Erwinia chrysanthemі) 10 000 ОД або 10 мг/0,5 мл)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)

28 335 586.89 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
21
год
14
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 687bde3767494fa6b82d92fec34d297e
Внутрішній номер закупівлі: 30278904
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-005459-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Катерина Компанець +380671344281 k.kompanets@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 28 335 586.89 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 12:01 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 12:01 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 12:01 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴28 335 586.89 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Аспарагіназа (виробляється з культури клітин Erwinia chrysanthemі) 10 000 ОД або 10 мг/0,5 мл)