• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аспарагіназа (виробляється з культури клітин Erwinia chrysanthemі) 10 000 ОД або 10 мг/0,5 мл

Оголошено тендер

34 002 704.27 UAH
Номер: 7a8a8c5fbe514b438d4572bebe01b526
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-006653-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 34 002 704.27 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аспарагіназа (виробляється з культури клітин Erwinia chrysanthemі) 10 000 ОД або 10 мг/0,5 мл
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
МНН: asparaginase Asparaginase
Дата опублікування: 03.09.2026 11:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Аспарагіназа (виробляється з культури клітин Erwinia chrysanthemі) 10 000 ОД або 10 мг/0,5 мл
Код ДК 021:2015: 33652100-6 Антинеопластичні засоби
Кількість 403 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума34 002 704.27 UAH