-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обстеження багатоквартирних житлових будинків, які зазнали незначних пошкоджень та руйнувань внаслідок збройної агресії. ДК 021:2015:71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробувань
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005410-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:46)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:46)
100 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
34
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cafbc4014fc844fdbbf9f1a8436a4659
Внутрішній номер закупівлі:
30278875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005410-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44214498
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Владислав Сарнацький +380669445925 vladsarn1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 11:59 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 11:59 - 19.09.2026 11:46
Період оскарження:
03.09.2026 11:59 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Технічне обстеження багатоквартирних житлових будинків, які зазнали незначних пошкоджень та руйнувань внаслідок збройної агресії. ДК 021:2015:71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробувань