-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обстеження багатоквартирних житлових будинків, які зазнали незначних пошкоджень та руйнувань внаслідок збройної агресії. ДК 021:2015:71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробувань
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
a013bef5edf048e5857c65b641909508
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-010761-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44214498
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44214498
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обстеження багатоквартирних житлових будинків, які зазнали незначних пошкоджень та руйнувань внаслідок збройної агресії. ДК 021:2015:71630000-3 — Послуги з технічного огляду та випробувань
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяКраматорський
Сума120 000.00 UAH