-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005403-a
Завершена
583 008.80
UAH без ПДВ
Номер:
63bb9fa7f0e947b38669d597f5925c02
Внутрішній номер закупівлі:
30278847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005403-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494828
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, вулиця Маршала Тимошенка, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яремчук Микола Андрійович 380444133843 oblcrp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
583 008.80 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Кількість
2 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КО "Київмедспецтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Куренівська,16В
Ціна пропозиції
583 008.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
77c5f3816fbe4abc9afbeb34b5797726
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-005403-a-a1
Постачальник:
КО "Київмедспецтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Куренівська,16В
Номер договору:
№016/2/125
Сума договору:
583 008.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний