-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Оголошено тендер
583 008.80
UAH
Номер:
113b3d9ebec14d53af68181b89fa6bd1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-004203-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494828
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, вулиця Левка Лук'яненка, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494828
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, вулиця Левка Лук'яненка, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
583 008.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Закупівля № UA-2026-08-13-009440-a була автоматично відмінена електронною системою закупівель внаслідок відсутності учасника (учасників) процедури закупівлі.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 10:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2090 - Спеціалізована амбулаторно-поліклінічна допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума583 008.80 UAH