-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінійна арматура (підпункт 6 пункту 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005382-a
Завершена
113 973.08
UAH з ПДВ
Номер:
994126ac589d444e8f96d2870ca09bd6
Внутрішній номер закупівлі:
30278822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005382-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руденко Вікторія Володимирівна 380542659480 sz05@soe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
113 973.08 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розетка 115 стаціонарна 3Р+PЕ+N 16А 380В IP44, TECHNO SYSTEM
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимикач "Asfora" прих/встан 2кл., білий, EPH0300121, Schneider Electric
Кількість
26 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимикач двоклавішний, CEDAR, IP44 (сірий), WDE000650, Schneider Electric
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимикач "Asfora" прих/встан 1кл., білий, EPH0100121, Schneider Electric
Кількість
11 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимикач одноклавішний, CEDAR, IP44 (сірий), WDE000610, Schneider Electric
Кількість
17 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Клема вводу силова 35/3Р+N+PE (135 А) серії KBV
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Коробка розподільча поліпропілен 850°С самозатуxаюча д/бетону 100x50мм з кришкою UNIKA PLANK MB103
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розподільча коробка Mureva Box 105х105х55
Кількість
68 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Коробка установча 65x45 IP30 внутрішня пласт. під цеглу набірна з шурупом PLANK MB001 (200шт.уп.)
Кількість
299 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимикач "Sedna" прих/встан 2-кл. перемикач (сх. 6+6), 10А 250В, білий, SDN0600121
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рамка "Asfora" шестипостова, біла, EPH5800621, Schneider Electric
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рамка "Asfora" подвійна, біла, EPH5800221, Schneider Electric
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рамка 1-постова, білий, Asfora
Кількість
18 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рамка "Asfora" п’ятипостова, біла, EPH5800521, Schneider Electric
Кількість
25 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рамка "Asfora" потрійна, біла, EPH5800321, Schneider Electric
Кількість
13 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рамка "Asfora" четверна, біла, EPH5800421, Schneider Electric
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка з з/к, та захист.штор., 16А, 250В, CEDAR, IP44, прозора кришка (сірий), WDE000643, Schneider Electric
Кількість
22 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка "Asfora" прих/встан комп’ютерна, біла, EPH4300121, Schneider Electric
Кількість
11 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка "Asfora" прих/встан комп’ютерна, подвійна, біла, EPH4400121, Schneider Electric
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка з заземленням, білий, Asfora, без рамки
Кількість
205 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка подвійна з з/к, та захист.штор., 16А, 250В, CEDAR, IP44, прозора кришка (сірий), WDE000625, Schneider Electric
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина з'єднувальна вилочна, 3-полюсна на 57 модулів, з ізоляцією, 10мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина з'єднувальна вилочна, 3Р на 12 мод, з ізоляцією 10мм, Hager
Кількість
23 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Клемна колодка ділима, 12групп e.tc.stand.12.16, 30 А
Кількість
21 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Клемна колодка ділима, 12групп e.tc.stand.12.25, 60 А
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ковпачок захисний для конектора RJ45 сірий
Кількість
93 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Конектор RJ-45 UTP (Сat.5e,8P8C)
Кількість
93 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Утримувач з клемами PE/N: 19xN+17xPE / 5xN+5xPE, Hager
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «КОМПАНІЯ «ЛІНА ТД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40536983
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Куренівська, буд. 16В
Ціна пропозиції
113 973.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:58
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
76124e7031204400be2ae517add8b1bb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-005382-a-a1
Постачальник:
ТОВ «КОМПАНІЯ «ЛІНА ТД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40536983
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Куренівська, буд. 16В
Номер договору:
3108/2
Сума договору:
113 973.08 UAH з ПДВ
Сума договору:
94 977.57 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний