-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Лінійна арматура (підпункт 6 пункту 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Оголошено тендер
113 973.08
UAH
Номер:
4c0fab282c764b4aa76b84f2531c9966
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-005326-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
113 973.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лінійна арматура (підпункт 6 пункту 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування:
28.08.2026 11:53
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відкриті торги з особливостями по закупівлі елементів електричних схем (Лінійна арматура), код 31220000-4 згідно ДК 021:2015, оголошення про проведення якої розміщене через авторизований електронний майданчик в електронній системі закупівель за № UA-2026-08-12-001702-a, відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами й доповненнями) (далі – Особливості здійснення публічних закупівель). Враховуючи вищезазначене, здійснення закупівлі елементів електричних схем (Лінійна арматура), код 31220000-4 згідно ДК 021:2015, шляхом проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель, є обґрунтованим.
-
Дата публікації:
28.08.2026 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума113 973.08 UAH