-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блоки фундаментні ФБС 12-4-6Т
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005374-a
Завершена
13 740.00
UAH з ПДВ
Номер:
fd4e785a17dc4f70a0716cacfa8dfda1
Внутрішній номер закупівлі:
30278819
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005374-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПАТОЛОГІЇ ХРЕБТА ТА СУГЛОБІВ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА М.І.СИТЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012214
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Гр.Сковороди,80, Київський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бігвава Муртаз Яшевич +380577251444 murtazbiggaz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
13 740.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блоки фундаментні ФБС 12-4-6Т
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод" Харківські будматеріали"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41892690
-
Контактна особа:
Удалова АО +38573414518 trade@kbm.ua
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, м.Харків, провулок 3-й рудниковий,6
Ціна пропозиції
13 740.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3fd157d180d048b9a0f16caf42220e37
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-005374-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод" Харківські будматеріали"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41892690
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, м.Харків, провулок 3-й рудниковий,6
Номер договору:
110-26
Сума договору:
13 740.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний