-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Блоки фундаментні ФБС 12-4-6Т
Оголошено тендер
13 740.00
UAH
Номер:
f017615fe1174e748605fd81336a6230
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-004051-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПАТОЛОГІЇ ХРЕБТА ТА СУГЛОБІВ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА М.І.СИТЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012214
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Гр.Сковороди,80, Київський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПАТОЛОГІЇ ХРЕБТА ТА СУГЛОБІВ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА М.І.СИТЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012214
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Гр.Сковороди,80, Київський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Блоки фундаментні ФБС 12-4-6Т
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 10:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля матеріалів для підключення Державної установи”Інститут патології хребта та суглобів імені професора М.І.Ситенка НАМН України” до модульної котельні, розташованої на території ДУ”Інститут медичної радіологіі ім.С.П.Григор’єва НАМН України” здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю матеріалів без застосування відкритих торгів (без використання електронної системи закупівель) на підставі підпункту 4 пункту 13 ОСОБЛИВОСТей “існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником” т.я. закупівлю треба здійснити, згідно вимог КП”Харківські теплови мережи”, впродовж 10 діб для подальшого проведення проектних монтажних.випробувальних та пуско-налагоджувальних робіт цієй дідянки теплотраси. Орієнтовний термін підключення теплопостачання в осіньо-зимовому періоді 2026-2027 рр-1-15 жовтня.До цього періоду треба виконати усі вищеперелічені роботи. Тому,щоб вкласти в термін до 01.10.2026р, здійснюється закупівля матеріалів для підключення установи до тепломереж в 2026-2027рр без застосування відкритих торгів (без використання електронної системи закупівель) з Товариством з обмеженою відповідальністю “Завод Харківські будматеріали” код ЄДРПОУ 41892690,який є найближчим постачальником потрібного товару до нашої установи та згоден поставити матеріали в такому обсязі.
-
Дата публікації:
03.09.2026 11:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Блоки фундаментні ФБС 12-4-6Т
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2308060 - Реалізація програми державних гарантій медичного обслуговування населення
Сума13 740.00 UAH