• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

49 617 853.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
18
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 58c0fefe1c264c47b68f63bfa0d615d0
Внутрішній номер закупівлі: 30278453
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004994-a   
Замовник: Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Олександр Сидоренко +380442067433 sid_alexandr@ukr.net http://www.drrzkg-koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 49 617 853.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:45 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:45 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:45 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 617 853.00 Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області