-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області
Оголошено тендер
59 541 423.60
UAH
Номер:
ff9c2b3ad72f429a86aa9cc76c60a927
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-002844-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
21467647
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
21467647
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
59 541 423.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
03.09.2026 10:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7480 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума59 541 423.60 UAH