-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сталеві радіатори, бокове підключення, для водяної системи опалення
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-004939-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
73 148.10
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
17
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
338b23c8ac8f480c85ba4e34dfd76c33
Внутрішній номер закупівлі:
30278405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-004939-a
Замовник:
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321955
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Гуцалюк Сергій Васильович 380445276704 SHutsaliuk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 148.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 11:43 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 11:43 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 11:43 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 148.10 Сталеві радіатори, бокове підключення, для водяної системи опалення