-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сталеві радіатори, бокове підключення, для водяної системи опалення
Оголошено тендер
87 777.72
UAH
Номер:
662641f93aa8493f9126a7bf87b5669d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-005985-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321955
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321955
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
87 777.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сталеві радіатори, бокове підключення, для водяної системи опалення
Примітки:
Замовник в понятті Закону "Про публічні закупівлі" відповідає пункту 3 частини 1 статті 2. Закупівля здійснюється згідно постанови КМУ від 12.10.22 року №1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 11:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Радіатор сталевий 22*500*800
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Радіатор сталевий 22*500*1200
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Радіатор сталевий 22*500*1000
Кількість
11 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума87 777.72 UAH