• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо Євро 5

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)

155 833.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
42
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 527ffe311ec641f9afdebb11c480923f
Внутрішній номер закупівлі: 30278339
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004892-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Радаховська Леся Богданівна 380986440770 radahovskalesa747@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 155 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:42 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:42 - 19.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:42 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴155 833.33 Дизельне паливо Євро 5