-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо Євро 5
Оголошено тендер
187 000.00
UAH
Номер:
96d1e311f2af48f991781c890c5eb78e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-004760-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44333230
-
Адреса:
77644, Україна, Івано-Франківська область, Дуба, 77644, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, село Дуба, вул.Молодіжна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44333230
-
Адреса:
77644, Україна, Івано-Франківська область, Дуба, 77644, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, село Дуба, вул.Молодіжна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
187 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо Євро 5
Примітки:
Учасник повинен мати у користуванні або у власності АЗС (мережу АЗС) або партнерські заправні станції, які повинні бути розташовані в межах Дубівської територіальної громади Івано-Франківської області (вимога застосовується для більш раціонального використання та економії нафтопродуктів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 10:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДуба
Сума187 000.00 UAH