-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Абонентський пункт спеціальної інформаційно-комунікаційної системи органів виконавчої влади Національної системи конфіденційного зв'язку (АП СІКС НСКЗ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-004875-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
243 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
16
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e96991d55d1f467990d2e843f2209fd5
Внутрішній номер закупівлі:
30278330
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-004875-a
Замовник:
Київська міська прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910019
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Предславинська, 45/9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Існюк +380445277216 mtz_spp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32260000-3 Обладнання для передавання данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 11:41 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 11:41 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 11:41 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴243 333.33 Абонентський пункт спеціальної інформаційно-комунікаційної системи органів виконавчої влади Національної системи конфіденційного зв'язку (АП СІКС НСКЗ)