-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Абонентський пункт спеціальної інформаційно-комунікаційної системи органів виконавчої влади Національної системи конфіденційного зв'язку (АП СІКС НСКЗ)
Оголошено тендер
292 000.00
UAH
Номер:
d1624c2809b74137b08f0810f8e31396
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015171-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київська міська прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910019
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Предславинська, 45/9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Київська міська прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910019
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Предславинська, 45/9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
292 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Абонентський пункт спеціальної інформаційно-комунікаційної системи органів виконавчої влади Національної системи конфіденційного зв'язку (АП СІКС НСКЗ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32260000-3 Обладнання для передавання даних
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума292 000.00 UAH