• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Придбання комп’ютерного обладнання для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році (персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук).

Закупівля співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 19.09.26 00:00)

210 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
06
год
49
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 57e06d2b5ebf4014ae4f839b827d4701
Внутрішній номер закупівлі: 30278229
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004777-a   
Замовник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради"
Контактна особа: Баліцька Анастасія Вікторівна +380989487653 buhgalter299@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:41 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:41 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:41 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴210 000.00 Придбання комп’ютерного обладнання для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році (персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук).