-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання комп’ютерного обладнання для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році (персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук).
Оголошено тендер
252 000.00
UAH
Номер:
379b41c59c854478bdc2d3126b825e38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-004990-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22772312
-
Адреса:
29025, Україна, Хмельницька область, м Хмельницький, 29025, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Вокзальна 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22772312
-
Адреса:
29025, Україна, Хмельницька область, м Хмельницький, 29025, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Вокзальна 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання комп’ютерного обладнання для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році (персональний комп’ютер форм-фактора ноутбук).
Примітки:
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України згідно з інструментом Ukraine Facility та співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility. Товар повинен походити з прийнятних країн. Протокол №80 03.09.2026 р. Місцезнаходження замовника: м. Хмельницький, вул. Вокзальна,16
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 11:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума75 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти державного бюджету.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума176 400.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-090726-6B9F43A3
Назва проєкту:
Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа"- Хмельницька міська територіальна громада
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-090726-6B9F43A3