-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарат для аферезу Trima Accel
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-004748-a
НК 031:24: Z12170401- Обладнання для аферезу донорської крові
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:35)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:35)
2 265 295.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
55
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
45ef631095754237aa82bcc351096a65
Внутрішній номер закупівлі:
30278204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-004748-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42427142
-
Адреса:
04060, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МАКСИМА БЕРЛІНСЬКОГО, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Гулай +380961870624 spoda2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 265 295.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 11:37 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 11:37 - 19.09.2026 11:35
Період оскарження:
03.09.2026 11:37 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 265 295.33 Апарат для аферезу Trima Accel