-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарат для аферезу Trima Accel
Оголошено тендер
2 423 866.00
UAH
Номер:
4033e7a2c3674ae28ad7cd7607c03cad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-006212-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42427142
-
Адреса:
04060, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МАКСИМА БЕРЛІНСЬКОГО, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КРОВІ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42427142
-
Адреса:
04060, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МАКСИМА БЕРЛІНСЬКОГО, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 423 866.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апарат для аферезу Trima Accel
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
НК 024:2023:
61618 Сепаратор компонентів крові
Дата опублікування:
03.09.2026 11:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Апарат для аферезу Trima Accel
×
-
НК 024:2023:
61618 Сепаратор компонентів крові
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 423 866.00 UAH