-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-004433-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
11 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
16
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2a026161e2de46159b589537cead54a0
Внутрішній номер закупівлі:
30277892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-004433-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43311807
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище Нові Санжари, вул. Незалежності, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 11:28 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 11:28 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 11:28 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 000.00 Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників