-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників
Оголошено тендер
11 000.00
UAH
Номер:
1b20f55c8450461293a4bd88f02b4a1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-005666-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43311807
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище Нові Санжари, вул. Незалежності, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43311807
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище Нові Санжари, вул. Незалежності, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовосанжарська
Сума11 000.00 UAH