• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

МОБІЛЬНИЙ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ АПАРАТ У КОМПЛЕКТІ З ЦИФРОВОЮ ДІАГНОСТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 01:00)

2 722 663.55 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
00
год
49
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d6094fbfc18441ed83398ab920699d7e
Внутрішній номер закупівлі: 30277793
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004323-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Контактна особа: Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 722 663.55 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:25 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:25 - 21.09.2026 01:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:25 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 14:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 722 663.55 МОБІЛЬНИЙ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ АПАРАТ У КОМПЛЕКТІ З ЦИФРОВОЮ ДІАГНОСТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ