-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
МОБІЛЬНИЙ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ АПАРАТ У КОМПЛЕКТІ З ЦИФРОВОЮ ДІАГНОСТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
Оголошено тендер
2 913 250.00
UAH
Номер:
16c93d67633f44098e119ddf98c161c1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-005590-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 913 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
МОБІЛЬНИЙ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ АПАРАТ
У КОМПЛЕКТІ З ЦИФРОВОЮ ДІАГНОСТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 11:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
МОБІЛЬНИЙ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ АПАРАТ У КОМПЛЕКТІ З ЦИФРОВОЮ ДІАГНОСТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгородська
Сума2 913 250.00 UAH