• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (поточний ремонт трактора колісного ХТЗ-3510-03)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)

210 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
05
год
51
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ed6becb031f24972a8b8b4c999470623
Внутрішній номер закупівлі: 30277598
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004139-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Козак Леся 380979078502 kp_eko-servis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:20 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:20 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:20 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴210 000.00 ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (поточний ремонт трактора колісного ХТЗ-3510-03)