-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (поточний ремонт трактора колісного ХТЗ-3510-03)
Оголошено тендер
252 000.00
UAH
Номер:
3ef31d5d315f419996694e440acad28b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-005441-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327692
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вул.Стуса В., будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327692
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вул.Стуса В., будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (поточний ремонт трактора колісного ХТЗ-3510-03)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.09.2026 11:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБурштинська
Сума252 000.00 UAH