• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту (Модульна станція РЕБ «Каспер С3» модель С3-16м-800/3/3 з модулем безперебійного живлення 200А/г)

Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місце знаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля модульної станції РЕБ «Каспер С3» модель С3-16м-800/3/3 з модулем безперебійного живлення 200А/г (код ДК 021:2015 — 35730000-0). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. При поданні пропозицій врахувати, що відповідно до підпункту 5 пункту 32 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України (ПКУ)) на період дії воєнного стану операції з ввезення та постачання на митній території України даного товару звільняються від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 12:00)

1 132 666.66 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
12
год
57
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f862f078a9204bde8fc8ab0aca8e38ef
Внутрішній номер закупівлі: 30276586
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-003112-a   
Замовник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Контактна особа: Людмила Захарченко +380978834039 ludmilazaharcenko384@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 132 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 10:45 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 10:45 - 19.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 10:45 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 132 666.66 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту (Модульна станція РЕБ «Каспер С3» модель С3-16м-800/3/3 з модулем безперебійного живлення 200А/г)