• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту (Модульна станція РЕБ «Каспер С3» модель С3-16м-800/3/3 з модулем безперебійного живлення 200А/г)

Оголошено тендер

1 132 666.66 UAH
Номер: 5abcc04d09994a0fa5ecd1ade49a80a0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-003491-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Замовник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Очікувана вартість: 1 132 666.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту (Модульна станція РЕБ «Каспер С3» модель С3-16м-800/3/3 з модулем безперебійного живлення 200А/г)
Примітки: Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місце знаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля модульної станції РЕБ «Каспер С3» модель С3-16м-800/3/3 з модулем безперебійного живлення 200А/г (код ДК 021:2015 — 35730000-0)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 10:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Модульна станція РЕБ «Каспер С3» модель С3-16м-800/3/3 з модулем безперебійного живлення 200А/г
Код ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Кількість 2 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 132 666.66 UAH