-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-01-14-000236-b
Завершена
677 811.91
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 389.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 389.06 UAH
Номер:
e48a08666fa04b699375e079bc5f0f83
Внутрішній номер закупівлі:
3027641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-14-000236-b
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколовська Тетяна Андріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://rvoizmail.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
677 811.91 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 389.06 UAH
Період уточнення:
14.01.2019 11:31 - 19.01.2019 11:35
Період прийому пропозицій:
14.01.2019 11:31 - 29.01.2019 11:35
Аукціон:
30.01.2019 11:41 - 30.01.2019 12:02
Період кваліфікації:
30.01.2019 12:02 - 04.02.2019 14:31
Період завантаження договору:
04.02.2019 10:44 - 24.02.2019 10:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
4500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Бензин А-95
Кількість
7265 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
6340 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " АЛВАС "
Оскарження: 30.01.2019 12:02 - 15.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23856703
-
Контактна особа:
Орлов Олександр Федорович +380674850952 alvas.orlov@gmail.com
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, м. Ізмаїл, вул. Калініна.33/2
Оскарження: 30.01.2019 12:02 - 15.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
470 527.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
470 527.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.02.2019 10:44
Документи
4
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Оскарження: 04.02.2019 10:44 - 15.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Богодухова Катерина 380673324954, 380678274347 ekaterina.zemlyakova@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Оскарження: 04.02.2019 10:44 - 15.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
487 593.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
487 593.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2019 14:31
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
d71b9551acac45ddaf4f39fce8c8c840
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-14-000236-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Богодухова Катерина 380673324954, 380678274347 ekaterina.zemlyakova@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Номер договору:
С111565
Сума договору:
487 593.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
19.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний