-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
487 593.90
UAH з ПДВ
Номер:
d71b9551acac45ddaf4f39fce8c8c840
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-14-000236-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Богодухова Катерина 380673324954, 380678274347 ekaterina.zemlyakova@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
С111565
Дата підписання:
19.02.2019 00:00
Період дії договору:
19.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
487 593.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 487 593.90 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
4500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Бензин А-95
Кількість
7265 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
6340 літр
Період постачання
до 31.12.2019