• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

76 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
17
хв
21
сек
Гарантія - 2 300.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e2ffa8505a6a439e977a0b37cc54fda1
Внутрішній номер закупівлі: 30276127
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-002677-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Фещенко +380961611809 ksr.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 76 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 10:30 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 10:30 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 10:30 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴76 666.67 Дизельне паливо