-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
92 000.00
UAH
Номер:
993fd2bc2f84451592f7fb14f83fd5a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-001478-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44474482
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, селище міського типу Коцюбинське, вул.Доківська, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44474482
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, селище міського типу Коцюбинське, вул.Доківська, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
92 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 09:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
968 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8220 - Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоцюбинське
Сума92 000.00 UAH